Новини » Світ 11 вересня, 2018, 10:14
Посол США з питань релігії відвідає Україну, Польщу та Узбекистан
Сем Браунбек. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Сем Браунбек. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Посол США з питань міжнародної релігійної свободи Сем Браунбек їде до України, Польщі та Узбекистану для зустрічей щодо захисту релігійних та етнічних груп, інформує Державний департамент США.

Згідно з повідомленням, в Україні Браундбек має намір зустрітися з представниками влади та релігійними лідерами, передає «Радіо Свобода».

Згодом він має відвідати Польщу, де відбуватиметься конференція під егідою ОБСЄ. Там Браунбек планує обговорити «репресивні заходи проти мирних членів етнічних та релігійних груп». Окрім того, Державний департамент повідомляє, що посол відвідає концентраційний табір Аушвіц, де він візьме участь у церемонії покладання вінків та запалювання свічок.

В Узбекистані Браунбек збирається зустрітися з чільними посадовцями, щоб обговорити «останні позитивні кроки Узбекистану стосовно політики щодо релігійної свободи» й закликати до законодавчих реформ.

Вашингтон критикував центральноазійську країну роками через політику щодо свободи віросповідання. У своєму щорічному звіті, оприлюдненому у січні, США виокремили Узбекистан разом із Таджикистаном та Туркменістаном, зазначивши, що в цих країнах відбувається систематичне порушення релігійних свобод.

Перед цим США згадували про фізичні напади на вірян Української греко-католицької церкви та на «Свідків Єгови», а також про напад на єврейського журналіста.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 13:47 :33