Новини » Політика 11 вересня, 2018, 10:26
Порошенко з приводу трагедії 11 вересня: Єдність і солідарність – наша відповідь терористам
Меморіал загиблим під час теракту 11 вересня 2001 року в Нью-Йорку, США. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Меморіал загиблим під час теракту 11 вересня 2001 року в Нью-Йорку, США. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Президент Петро Порошенко висловив солідарність з американським народом у зв’язку з 17-ю річницею авіатеракту 11 вересня.

«Сьогодні день пам’яті жертв серії терористичних атак у Сполучених Штатах 11 вересня 2001 року», – написав він у соцмережах.

«Спільно з дружнім американським народом схиляємо голову перед пам’яттю невинно вбитих у страшній трагедії. Горе, яке вона принесла у тисячі сімей, донині відгукується болем у серцях по всьому світу», – заявив Порошенко.

Він зазначив, що це змінило ставлення до терористичної загрози.

«Тероризм не знає кордонів, як і не нехтує засобами для досягнення своїх брудних цілей. Розрахунок завжди цинічний: залякати і посіяти паніку. Український народ відчуває це сповна, коли зрощені російською рукою терористичні групи методично і цілеспрямовано нищать Донбас», – заявив Порошенко.

«Єдність і солідарність – це наша рішуча відповідь терористам всіх мастей», – запевнив президент.

Порошенко додав, що Україна високо цінує «непорушне партнерство» зі Сполученими Штатами Америки та всіма союзниками «у протидії міжнародній терористичній загрозі та її спонсорам».

«Наша сила в непохитній вірі та відданості твердо захищати свої свободи і ідеали», – додав він.

11 вересня 2001 року у США сталася серія скоординованих терористичних атак ісламістської організації «Аль-Каїда»: терористи захопили 4 літаки, два з них протаранили вежі-близнюки Всесвітнього торгового центру в Нью-Йорку, ще один літак спрямували на Пентагон, а один заявки діям пасажирів не досягнув цілі, але розбився у полі.

У результаті атак і пожежі у Всесвітньому торговому центрі загинуло 2 996 осіб, більш як 6 000 осіб отримали поранення. Цей теракт став наймасштабнішим за кількістю жертв.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 20:43 :10