Новини » Львів 11 вересня, 2018, 11:16
НАЗК знайшло у керівника «Львівтеплоенерго» Пакіжа порушення у декларації на 0,5 млн
Степан Пакіж. Фото: Микола Тис/ZIK
Степан Пакіж. Фото: Микола Тис/ZIK

Національне агентство з питань запобігання корупції на останньому засіданні винесло припис щодо директора ЛМКП «Львівтеплоенерго» Степана Пакіжа, який у своїй е-декларації за 2016 рік не вніс дані про квартиру у Львові, вартістю 500 тис. грн та відпускні.

Про це повідомляє сайт НАЗК.

«Встановлено, що директор Львівського міського комунального підприємства «Львівтеплоенерго» Пакіж Степан Петрович, подаючи декларацію за 2016 рік, не вказав квартиру дружини площею 50 кв. м у м. Львові, вартістю 500 000 гривень, а також дохід у вигляді коштів, отриманих ним на відпустку за місцем роботи», – йдеться у повідомленні.

Далі висновки перевірки НАЗК будуть скеровані в органи Нацполіції.

Нагадаємо, що Степан Пакіж поступово стає одним з найодіозніших чиновників команди Андрія Садового.

На даний момент, окрім «корупційних» висновків НАЗК, у нього є ще, щонайменше, два неоднозначні моменти у чиновницькій біографії.

Перший – це провадження у Нацполіції Львівської області стосовно порушень у проведенні тендерів на Будівництво сміттєпереробного комплексу на ТЕЦ-2. Справа була відкрита ще восени минулого року та їй було присвоєно № 12017140060004592. Йдеться про два тендери на ТЕО та проектну документацію на суму 5,5 млн грн, які «Львівтеплоенерго» провело, на думку Нацполіції, з порушенням процедури закупівлі.

І друге – тривалий конфлікт з журналістами та екологами стосовно відмови надавати публічну інформацію. Стосується ця справа також ТЕО на будівництво сміттєпереробного комплексу на ТЕЦ-2. У цьому випадку журналісти та екологи підозрюють Степана Пакіжа у замовленні проекту сміттєспалювальних котлів, які мали працювати на території ТЕЦ-2.

Також підозра та запобіжний захід від Прокуратури Львівської області стосовно закупівлі газу на більше, як 3 млн грн у 2014 році, за який гроші заплатили, але так і не отримали.

Якщо до цього всього долучити постійні проблеми з тепломережами, їх модернізацією та регулярними затримками з подачею гарячої води – то можна зрозуміти, чому до цього чиновника з команди Андрія Садового постійно прикута увага, в негативному значенні цього слова.

Зі свого боку, мер Львова активно захищає свого підлеглого, називаючи його найкращим керівником теплогенеруючих підприємств в Україні:

«Тому що проти Пакіжа сьогодні чиниться шалений тиск. Тому що він є найкращим керівником теплоенерго в Україні. У нас є найменші втрати в Україні, і це дуже багатьом не подобається. Проти нього відкриваються кримінальні справи, на нього робляться шалений тиск і наїзди. Він перебуває у дуже непростій ситуації, і я буду його захищати і допомагати йому», – заявив Андрій Садовий.

Таким чином наразі на Степана Пакіжа існує припис НАЗК, два провадження у Нацполіції та звернення журналістів та екологів до Уповноваженого з прав людини. Отакий він найкращий менеджер Андрія Садового!

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-25 01:45 :52