Нардеп Крулько назвав кількість нардепів, які літають у Росію

ZIK

Дійсно є депутати, які постійно літають до Москви. Очевидно, що обмеження пасажирського сполучення з Росією їм у цьому не заважає.

Таку думку висловив народний депутат України Іван Крулько в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«Я особисто не перевіряв таку інформацію, але за тими чутками, які розповсюджуються в кулуарах парламенту, приблизно 50 народних депутатів України відвідують Москву.

Щодо мене, то до початку війни з Росією, я відвідував Москву тільки двічі. Але потім, коли почався процес над Надією Савченко, їздив на всі судові засідання і про це щоразу звітував у парламенті. Я доповідав про те, що бачив, і що відбувається в Росії», – зауважив Іван Крулько.

Депутат констатував, що дійсно є депутати, які постійно літають до Москви, і очевидно, що обмеження пасажирського сполучення їм у цьому не заважає.

«Вірогідно, такі депутати мають з ким спілкуватися в Росії. Зокрема це яскраві представники «п’ятої колони», які відвідують РФ в політичних чи бізнесових справах. Адже всім відомо про бізнеси в Росії, яке веде навіть керівництво держави. Тому не дивно, що їхні емісари відвідують Москву, щоб налагоджувати контакти», – припустив Іван Крулько.

Як повідомлялося, українцям назвали депутатів із землею і квартирами в Росії.

Нагадаємо, Міністерство інфраструктури України розробило комплекс контрзаходів, зокрема обмеження пасажирського сполучення з РФ, у відповідь на дії РФ із перешкоджання судноплавству в Азовському та Чорному морях. Loading...