Новини » Львів 11 вересня, 2018, 11:54
На Стрийщині зведуть три сільські модульні амбулаторії

У рамках реалізації державної програми первинної медико-санітарної допомоги на Стрийщині зведуть за рахунок співфінансування з державного та місцевого бюджетів три модульні амбулаторії – у селах Долішнє, Верчани та Конюхів.

Про це ІА ZIK повідомили у Стрийській райдержадміністрації 

Про це йшлося сьогодні, 11 вересня під час наради з питань будівництва амбулаторій у селах Долішнє та Верчани, яку провів голова Стрийської райдержадміністрації Василь Зубрицький участю заступника голови РДА з гуманітарних питань Оксани Мелень, головного лікаря Стрийської ЦРЛ Михайла Василишина та голів Долішненської і Підгірцівської сільських рад Богдана Гнатіва та Мар’яна Берника. 

Керівники органів місцевого самоврядування доповіли про стан проведених підготовчих робіт, зокрема, з присвоєння кадастрового номера земельної ділянки, затвердження технічних умов на енергопостачання тощо.

Головний лікар Стрийської ЦРЛ Михайло Василишин поінформував про медичні завдання стосовно будівництва амбулаторій. За підсумками наради голова райдержадміністрації Василь Зубрицький дав відповідні доручення та взяв на контроль їх виконання. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-02 09:57 :40