Новини » Регіони 11 вересня, 2018, 17:57
На Рівненщині зросла кількість постраждалих від отруєння під час святкування весілля

Станом на другу половину дня 11 вересня на Рівненщині зафіксовано вже 20 випадків отруєння людей під час святкування весілля в ресторані «Айвено». З-поміж постраждалих є дитина віком 13 років.

Про це власкору IA ZIK повідомили у головному управлінні Держпродспоживслужби у Рівненській області.

Наразі 11 людей вже госпіталізовано. Їм поставлено попередній діагноз гострий гастроентероколіт.

Спеціалісти головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області здійснили позаплановий захід державного нагляду ресторану «Айвенго», за результатами якого склали відповідний акт.

Адміністрації закладу вручено припис щодо усунення виявлених недоліків. Складений протокол про порушення Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» та винесено постанову про притягнення до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу.

Направлені повідомлення в Національну поліцію, облдержадміністрацію та Державну службу з надзвичайних ситуацій.

Організовано проведення лабораторних досліджень в даному осередку – відібрано 80 змивів, 3 проби питної води, 25 проб страв на мікробіологічне дослідження та 2 проби фруктів на вміст нітратів. Раптово обстежено 34 працівники закладу.

Лабораторні дослідження тривають.

Продовжується робота з локалізації та ліквідації спалаху.

Як ми вже повідомляли, 10 вересня фахівці головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області зареєстрували спалах гострої кишкової інфекції після святкування весілля 8 вересня у готельно-розважальному комплексі «Айвенго», що знаходиться в селі Колоденка Рівненського району. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-22 00:11 :47