Новини » Політика

На офіційному сайті Президента з’явилася петиція з проханням не пускати літніх людей на вибори

ZIK

Хоч офіційна президентська і парламентська кампанії ще не почалися, та кандидати вже шукають шлях до серця виборців. Одні красиво говорять з екранів телевізорів, інші – задобрюють перевіреними продуктовими пакунками.

Про це йдеться в сюжеті інформаційного проекту «Перші про головне» на телеканалі ZIK.

Претенденти на депутатський мандат чи головне крісло на Банковій найчастіше гуманітарні презенти роздають пенсіонерам. Бо вони, здебільшого, – найбідніші й найдовірливіші.

Тому нещодавно на офіційному сайті Президента з’явилася петиція з проханням не пускати літніх людей на виборчі дільниці.

У зверненні зазначено: «У зв’язку з тим, що існує віковий ценз на право голосу громадян України, пропоную також обмежити верхню вікову межу права голосу в 60 років. У такий спосіб ми усунемо маніпулювання найбільш незахищеними прошарками населення».

Ініціатива набрала менше трьохсот голосів, але політиків розлютила не на жарт.

Фахівці попереджають: агресивні та масштабні підкупи ще попереду. Ймовірно, кандидати знову годуватимуть людей гречкою й обіцянками. До того ж, останні нічим не відрізнятимуться від тих, що були в 2014-му.

Відмовитися від політичної реклами до старту виборчої кампанії – з таким проханням напередодні звернулися в Комітет виборців України. Там підрахували, що партії на самопіар уже витратили 60 мільйонів гривень й до того ж це лише протягом квітня-червня.

До слова, нагадаємо, раніше політолог Кирило Сазонов зазначав, що одним із найефективніших засобів агітації та поширення інформації під час виборів є бабусі.

Олена Лоскун, «Перші про головне»

Читайте також: Провладний депутат вигадав оригінальний спосіб підкупу виборцівLoading...