Новини » Політика 11 вересня, 2018, 21:10
Михальчишин про мера Львова: Це політичний шоумен, який втікає від проблем у місті
ZIK
ZIK

Міський голова Львова замість того, щоб навести лад із проблемами у господарстві міста, втік від них і вирушив у політичне турне Україною.

На цьому в ефірі програми Vox  populi на телеканалі ZIK наголосив експерт із питань державної безпеки Юрій Михальчишин.

Гість програми, відповідаючи на запитання глядачів, чому раніше він заявляв про недопуск міського голови Львова у Маріуполь, пояснив, із чим пов’язана ця заява.

«На превеликий жаль, цей чоловік є не господарником, не адміністратором і не управлінцем. На мою думку, це політичний шоумен», – заявив Юрій Михальчишин.

Гість програми вказав на проблеми зі сміттям, із громадським транспортом у місті, комунікаціями та інженерною інфраструктурою (через що, наголосив гість програми, Львів затоплює дощовими водами), з соціальною інфраструктурою (в обласному центрі тисячі дітей перебувають у черзі до дитсадків), із «бездумною» забудовою міста «архітектурними потворами».

«І от людина замість того, щоб, виконуючи надані законом повноваження, реалізовувати їх на робочому місці, вирушає у політичний тур Україною і розповідає у різних містах нашої неозорої Батьківщини нісенітниці про якісь унікальні урбаністичні практики. Я хочу знати, яким урбаністичним практикам може навчити цей шоумен мешканців міста Маріуполь, якщо він у себе вдома замість того, щоб дати лад проблемам у господарці міста, втікає від них і їде у політичне турне, очевидно маючи якийсь «приціл» на політичну перспективу на наступних виборах. І таким чином дискредитує те, що Львів міг би запропонувати Україні й світу», – заявив Юрій Михальчишин.

Нагадаємо, міський голова Львова Андрій Садовий їздив українськими містами в межах проекту Urban Talks.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 19:56 :30