Новини » Політика 11 вересня, 2018, 12:39
Луценко відповів на саркастичнее звинувачення щодо легалізації прослуховування журналістів
Генеральний прокурор України Юрій Луценко. Фото: Синиця Олександр/УНІАН
Генеральний прокурор України Юрій Луценко. Фото: Синиця Олександр/УНІАН

Слідство у справі про розголошення таємниці досудового розслідування директором НАБУ Артемом Ситником не прослуховувала Наталю Седлецьку та інших журналістів до рішення суду про доступ до їх телефонів.

Про це заявив генпрокурор Юрій Луценко, повідомляє РБК-Україна.

За словами генпрокурора, слідство запросило доступ до телефону Седлецької, щоб визначити дату зустрічі з Ситником, на якій той зачитав журналістам матеріали прокурору Костянтину Кулику, зокрема розшифровку розмов його цивільної дружини. При цьому оператору необхідно використовувати 14 параметрів, в тому числі мати доступ до дзвінків і повідомлень.

«Я стверджую, що в рамках цього судового рішення ми просимо від «Київстару» тільки одне: час перебування в конкретній «соті». Протягом 17 місяців. Де за цей час були журналісти крім цього місця – нас не цікавить. Я також категорично заперечую, що ми вже когось слухали, а зараз нібито лише хочемо легалізувати. Слідство не цікавить нічого з їх журналістської діяльності, тільки дата перебування в приміщенні, де сталося розголошення негласних слідчих дій», – додав Луценко.

Зазначимо, директор НАБУ Артем Ситник не виключає свого затримання у справі про розголошення прослушки цивільної дружини Кулика.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-22 04:58 :08