Новини » Курйози 11 вересня, 2018, 17:56
Канадська драма: Студент шукав свою Ніколь і написав листи сотням дівчат із таким іменем

Студент канадського університету Калгарі Карлос Зетіна зустрів дівчину на ім’я Ніколь, яка відпочивала в барі на території кампуса. Зетіна запропонував підвезти її до будинку, дівчина погодилася. Наприкінці поїздки студент попросив її номер – вона не відмовила, але телефон, як з’ясувалося пізніше, був невірним.

Тоді Зетіна вирішив зв’язатися з усіма Ніколь, які мають стосунок до університету Калгарі – їх виявилося 246. У список потрапили студентки, працівниці університету і навіть заступниці декана, – всім їм він розіслав колективний мейл. У повідомленні Зетіна коротко описав потрібну йому Ніколь: родом з Холланда, вважає твори Ніцше депресивними. Також Зетіна вказав свій номер телефону і попросив написати йому, якщо хтось із одержувачів впізнає себе в його повідомленні. Він додав, що якщо вподобана йому Ніколь насправді не хоче з ним спілкуватися, то вона може не відповідати, повідомляє meduza.

Прохання студента здивувало дівчат. Спочатку Ніколь стали спілкуватися одна з одною завдяки мейлам. Одна з них запропонувала розіграти Зетіну – і, щоб всі представилися тієї самою Ніколь. Інші стали жартувати про створення цілої спільноти всередині університету. Також дівчата створили групу в Фейсбуці під назвою «Nicole From Last Night» («Ніколь, яку я вчора зустрів») – і в той же вечір влаштували збір групи в барі.

Пізніше про цю сторінку дізналася та сама справжня Ніколь, яку підвозив Зетіна. Виявилося, що вона – студентка по обміну, у якої немає університетської пошти (тому вона навіть не потрапила в розсилку). Крім того, вона неправильно запам’ятала цифри свого нового канадського номера – тому Зетіна і не зміг до неї додзвонитися. Чи вдалося їм в результаті зустрітися і що з цього вийшло, не відомо.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-24 06:40 :25