Новини » Регіони 11 вересня, 2018, 15:59
Івано-Франківська письменниця Марія Ткачівська отримала відзнаки на всеукраїнському конкурсі

У Дніпрі відбулася церемонія нагородження лауреатів Всеукраїнського літературного конкурсу прозових україномовних видань «DNIPRO-BOOK-FEST». В урочистостях взяли участь понад півсотні авторів з 28 міст України. Серед них і викладач івано-франківського університету, завідувач кафедри іноземних мов і перекладу Марія Ткачівська.

Марія Ткачівська представила на конкурс свою книгу «Я і мій Дон Жуан», видану в 2017 році (видавництво «Український пріоритет»). Цей роман приніс їй успіх на Всеукраїнському літературному конкурсі.

За рішенням журі Марія Ткачівська нагороджена відзнаками Всеукраїнського літературного конкурсу «DNIPRO-BOOK-FEST» та благодійного фонду «UKRAINIAN MODERN ART LAB» у номінаціях «Прозові твори (романи/повісті)», грамотою ГО «Творча еліта України».

Зазначимо, що Всеукраїнський конкурс прозових україномовних видань «DNIPRO-BOOK-FEST» тривав з 1 лютого до 15 травня. Конкурсанти змагалися в чотирьох номінаціях: проза для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, проза для підлітків, прозові твори (романи, повісті), найкращий дизайн книжкової обкладинки. Для оцінки надісланих на конкурс робіт було створено журі, до складу якого увійшли літературні критики, письменники, журналісти, діячі мистецтв, представники організаторів конкурсу та громадських організацій.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-16 17:03 :28