Новини » Політика 11 вересня, 2018, 19:15
Гримчак про скасування потягів до Москви: не треба довго розмірковувати
ZIK
ZIK

Якщо Україна закриє залізничне сполучення з Росією, то це не завдасть особливої шкоди нашим інтересам. Якщо час такого рішення прийшов, то не потрібно довго розмірковувати.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив заступник Міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрій Гримчак.

Як повідомлялося, Міністерство інфраструктури України розробило комплекс контрзаходів, зокрема обмеження пасажирського сполучення з РФ, у відповідь на дії Росії з перешкоджання судноплавству в Азовському та Чорному морях. 

Відповідаючи на запитання ведучого, чи є в гостя програми якась інформація про припинення залізничного сполучення з РФ, пан Гримчак сказав, що це питання розглядається.

«Я просто нагадаю, що залізничне сполучення з Росією сьогодні відбувається тільки українською залізницею, тобто російські потяги на нашу територію не курсують. Є лише транзитні потяги, прямих поїздів із Росії в Україну немає. Я не бачу особливої шкоди нашим інтересам, якщо ми закриємо цей напрямок, але я думаю, що посадовці Укрзалізниці і Міністерства інфраструктури все ж таки повинні вирахувати результати», – зазначив заступник Міністра з питань ТОТ.

Що стосується наслідків для людей, пан Гримчак зауважив, що за останній рік кількість людей, які працюють в РФ, офіційно зменшилась майже вдвічі, якщо не більше.

«Тому на сьогоднішній день, якщо буде прийняте рішення, нічого надзвичайного не станеться. Якщо час такого рішення прийшов, його треба приймати і не довго розмірковувати», – вважає гість програми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 14:55 :30