Новини » Політика 11 вересня, 2018, 16:00
Експерт: До початку виборів в Україні Росія не посилить воєнні дії на Донбасі
ZIK
ZIK

Росія не примножить свої військові сили на Донбасі перед виборами, бо це зіграє на руку патріотичним силам України.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» говорив політичний консультант Дмитро Васильєв.

«Я думаю, що до початку парламентських і президентських виборів не буде ніяких посилених військових дій», – зазначає експерт.

Він вважає, що в ескалації конфлікту на Донбасі Росія вбачає проблеми для себе. Адже, якщо загострення війни та вибори в Україні проходитимуть одночасно, то, ймовірно, суспільство обере найбільш радикальні політичні сили.

«На мою думку, в Кремлі розуміють, що загострення війни мобілізуватиме українське суспільство. Воно стане більш патріотичним, а як наслідок, люди проголосують за найбільш патріотичну політичну силу», – пояснює консультант.

Тому до виборів у Кремлі сидітимуть тихенько, переконаний Дмитро Васильєв. Можливо, конфлікт заморозиться.

«Українське суспільство має вимагати від політиків виконувати обіцяне. До того ж, коли ви йдете на вибори, то мусите уявити наступні п’ять років. Треба розуміти, з яким президентом ви хотіли б жити у цій країні», – підкреслює політичний консультант.

Він зазначає:  громадяни можуть обрати як і проєвропейського, так і проросійського лідера.

«Виборці можуть обирати кого завгодно. Це може бути кандидат, який вибирає європейський курс, залучає інвестиції, розвиває економіку, створює нові робочі місця тощо. Або ж та людина, яка поверне все назад у часі і змусить стелитися під Російську імперію, під якою ми вже перебували чотириста років», – додає Дмитро Васильєв.

Нагадаємо, раніше політолог Олеся Яхно заявляла про можливе закінчення війни після виборів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 03:39 :43