Новини » Політика 11 вересня, 2018, 13:44
Експерт: Деякі партії відмовляються від політичної реклами
ZIK
ZIK

Зараз багато політиків, зокрема й кандидати в президенти, роздумують, чи потрібна їм політична реклама у ЗМІ. Вони розуміють, що громадяни чудово усвідомлюють, якими дорогими є такі послуги, і засуджують «викидання шалених грошей в повітря».

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» вислови політичний експерт Олександр Солонтай.

Він наголосив: зараз, ще до виборів, кожен політик та політична партія ухвалюють для себе рішення щодо доцільності розміщення оплачуваної політичної реклами.

«Про її фінансування відомо із офіційних партійних або особистих рахунків, є платежі, які оподатковуються. Тут питання не стоїть у тому, чи відомо, скільки грошей на це витрачається, якщо ми говоримо не про «джинсу» чи розбаланс мовлення», – зазначив Солонтай.

За його словами, така ж історія буде і під час виборів: політичні сили ухвалюватимуть рішення, чи розміщувати відповідний контент у ЗМІ.

«Попри заклик КВУ, у політиків є велика спокуса таки розміщувати цю рекламу, адже багато людей довіряють телебаченню. Натомість є й ті, хто роздумує, чи варто це робити. Політики, партії чи кандидати у президенти самі задумуються над самообмеженням, адже розуміють, що вже багато людей знає, на скільки дорого коштують такі послуги і засуджують витрачання шалених грошей в повітря», – переконаний експерт.

Тому, на його думку, багато політиків роздумують над тим, чи ці ж гроші не спрямувати на інші засоби комунікації.

«Зараз у кожного кандидата в президенти та кожної політпартії справді існує така дилемка. Там справді сидять і думають, що ж робити», – підкреслив Олександр Солонтай.

До слова, раніше нардеп Леонід Ємець висловив припущення, що одна лише заборона політичної реклами докорінно не змінить ситуацію. Мовляв, політичні сили, імовірно, знайшли б інші способи, аби просувати себе.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 04:04 :34