Новини » Львів 11 вересня, 2018, 8:30
Дрогобич – переможець національного конкурсу з розвитку відкритих даних

Місто Дрогобич здобуло перемогу у фіналі національного конкурсу з розвитку відкритих даних серед міст України – Open Data Awards 2018.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на прес-службу міськвиконкому.

У  Києві в Мистецькому арсеналі відбулася головна подія у сфері відкритих даних – всеукраїнський Open Data Forum 2018, на якій Дрогобич було визнано переможцем серед міст України за досягнення найвищих стандартів публікації відкритих даних міськими органами управління.

Цьогорічний Open Data Forum об’єднав представників органів влади, міжнародних та українських експертів, громадських активістів та стартап-спільноту навколо теми розвитку та застосування відкритих даних в Україні.

У межах Open Data Forum 2018 відбулася щорічна церемонія нагородження лідерів з розвитку відкритих даних в Україні Open Data Awards, де відзначили найкращі державні установи, громадські та комерційні організації у п’яти номінаціях.

В одній з номінацій національного конкурсу «Open Data Awards», яка передбачає визначення міст-переможців «за найвищі стандарти публікації відкритих даних міськими органами управління» – перемогу серед міст України виборов Дрогобич.

Дрогобич на всеукраїнському Open Data Forum 2018 представляв начальник відділу ІТ та аналізу виконавчого комітету міської ради Станіслав Гайдер.

За перемогу у номінації «Open Data City Awards» Дрогобич змагався з містами як Львів, Дніпро та Вінниця.

8 вересня прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook привітав переможців конкурсу «Open Data Awards», зокрема, й Дрогобицьку міську раду з перемогою у номінації «Open Data City Awards».

«Відкриті дані здатні зробити українську економіку сильнішою. Лише минулоріч вони збагатили державний бюджет на 700 мільйонів доларів, а потенціал – щонайменше вдвічі більше!

Тому я вітаю будь-які ініціативи з популяризації теми відкритих даних, які відбуваються в Україні. І вчора сталася одна з таких подій – Open Data Forum 2018.

Вітаю усіх переможців! Бажаю й надалі демонструвати лідерство у проектах на основі відкритих даних. Вашими зусиллями Україна стає сучасною та сильнішою. Успіхів!», – написав Володимир Гройсман.

Форум організовали Державне агентство з питань електронного урядування України в партнерстві з проектом Фонду «Євразія» «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах»/TAPAS, за підтримки USAID i UK AID.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-18 07:03 :33