Новини » Політика 11 вересня, 2018, 17:21
Бандитські угруповання типу «братів Аврамових» відходять у минуле, – політолог
Ринок «7-й кілометр»
Ринок «7-й кілометр»

Бандитські угруповання типу «братів Аврамова» відходять у минуле.

Про це на своїй сторінці у мережі Facebook написав екс-нардеп і політичний діяч України Володимир Цибулько, коментуючи ситуацію навколо ринку «7-й кілометр» і виборів в Таїровську ОТГ в Одеській області, інформує видання «Апостроф».

Нагадаємо, що уродженці Одеської області брати Іван і Сергій Аврамови є близькими соратниками Юрія Іванющенка, більш відомого як Юра Єнакієвський, що входив в так звану «сім’ю» Януковича. Під час президентства останнього Іван Аврамов став головним «смотрящим» за Одеською областю. Тоді ж структури Іванющенка-Аврамова силою забрали частину ринку «7 км», призначивши до того ж його директором свою людину. Це дало їм можливість перевести всі фінансові потоки в «сім’ю» Януковича. Після Революції Гідності Аврамови сховались від правосуддя в Москві. Перебуваючи за межами України, брати Аврамови намагались повернути частину впливу в Одеській області за допомогою махінацій на виборах голови Таіровської селищної ради.

На думку Володимира Цибулька, після того, як громадські працівники із «Ради громадської безпеки» взяли активну участь в протистоянні в Таїровській ОТГ і навіть дозволили собі відверто «кошмарити» підручних Аврамова в Таїровому, стало зрозуміло про «кінець епохи Аврамових».

«Добило» клан Аврамових недавнє рішення двох інстанцій суду щодо «7 км», яке забило один з останніх цвяхів в кришку труни для колись найсильнішого угруповання в Одеській області. Понад те, останні перемоги в судах над Аврамовими заклали фундамент для повернення промтоварного ринку законним власникам.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-25 15:40 :20