Андрій Іллєнко певен – будь-яка економічна логіка стосунків із РФ завершилася в 2014 році

ZIK

Росія веде війни проти України на різних майданчиках. Їхня стратегічна мета – демонтувати українську державність.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Андрій Іллєнко.

Політик переконаний, що будь-яка економічна логіка в стосунках із РФ завершилася на початку 2014 року, коли почалася агресія проти України.

«З того моменту неможливо, самогубчо й аморально говорити про стосунки з Росією виключно в економічній площині», – вважає Андрій Іллєнко.

Політик зауважив, що держава-агресор, окрім воєнних дій, інформаційної, дипломатичної війни, веде ще й економічну, нагадавши про «газові» війни, зупинку українських вантажівок на кордонах та інше.

«Росія веде ці війни на різних майданчиках проти нашої країни давним-давно. Їх стратегічна мета – не дати Україні існувати, фактично демонтувати українську державність. Це мета, про яку Путін відкрито говорить», – наголосив гість програми.

Народний депутат зауважив, що українських заробітчан у РФ набагато більше, аніж про це говорить офіційна статистика, а відбувається так тому, що в себе на батьківщині українці не можуть знайти роботу з достойною заробітною платою.

Андрій Іллєнко зазначив, що розрив у розмірі зарплати, до приладу, з сусідньою Польщею є колосальним, і Польща нині робить усе, щоб українці туди їхали. Водночас в Україні слід думати над тим, щоб повертати заробітчан додому, наголосив Андрій Іллєнко. Проте, на його думку, ситуація не зміниться, допоки в нашій країні існуватиме олігархічна система.

Як повідомлялось раніше, Міністерство інфраструктури України розробило комплекс контрзаходів, зокрема обмеження пасажирського сполучення з РФ, у відповідь на дії РФ із перешкоджання судноплавству в Азовському та Чорному морях. 

Раніше міністр інфраструктури Володимир Омелян анонсував нові обмеження у сполученні з Росією.Loading...