понеділок, 10 вересня, 2018, 17:53 Події
Власник російського «Механік Погодін» звернувся до Порошенка за допомогою
Фото: vftanker.ru
Фото: vftanker.ru

ТОВ «В.Ф. Танкер» направило звернення на адресу президента України Петра Порошенка з проханням вплинути на ситуацію з танкером «Механік Погодін», який заблокували в порту Херсона на три роки.

Заяву опублікували на сайті підприємства.

У компанії зазначають, що Петро Порошенко має вплинути на ситуацію та сприяти тому, щоб суд ухвалив рішення про звільнення судна.

Це, на думку представників компанії, «підтвердить готовність України забезпечити гарантовані права для партнерських іноземних компаній відповідно до норм міжнародного права».

Там зазначили, що «Механік Погодін» вже місяць перебуває у морському порту Херсона і не може звідти виплисти. Адже «формальною причиною» затримки корабля є те, що його будівництво у 2011 році фінансувала компанія, яка зараз перебуває під санкціями в Україні.

«З метою зняття формального приводу для затримання судна компанія достроково завершила всі розрахунки за лізинговим договором і оформила право власності на судно на себе. Документи двічі надавалися в прикордонну службу, капітану Херсонського морського порту і Служби безпеки України, проте, заборона на вихід судна так і не знята», – сказано в заяві.

На підприємстві додали, що ніяких претензій до компанії «В.Ф. Танкер», судну або екіпажу не надходило.

Нагадаємо, раніше російське судно «Механік Погодін» заблокували у порту Херсона на три роки. Танкер затримали 10 серпня. Тим часом Посольство РФ назвало українські судна в Азові «свавільними підопічними США» і «піратами».

 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-19 14:01 :33