Новини » Львів 10 вересня, 2018, 13:24
У Жовтанецькій ОТГ розпочався капітальний ремонт лікарської амбулаторії

У селі Жовтанці розпочато капітальний ремонт внутрішніх приміщень амбулаторії загальної практики та сімейної медицини Центру первинної медико-санітарної допомоги Жовтанецької сільської ради, що розташована за адресою:вул. Львівська,6.

Про це повідомляє Офіс реформ у Львівському РВ АМУ.

Загальна вартість робіт становить понад 1,8 млн грн. Замовником робіт виступає Центр первинної мадико-санітарної допомоги Жовтанецької сільської ради.

Згідно проектної документації, у приміщені амбулаторії буде проведено заміну системи опалення, електромонтажні роботи, улаштування каналізації, ремонт водопроводу та ряд інших ремонтних робіт (стін, стелі та підлоги, заміна вікон та дверей).

Ремонт амбулаторії здійснюється за кошти на розвиток інфраструктури, яких у 2018 році Жовтанецька ОТГ отримає у сумі 3 033,1 тис. грн.

Як розповів голова Жовтанецької ОТГ Ярослав Деркач, також за кошти цієї субвенції громада здійснить реконструкцію дитячого садка «Вишенька» у Жовтанцях, капітальний ремонт Народного дому в селі Горпин та закупить спецтехніку для комунального підприємства «Господар».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-19 00:48 :01