Новини » Світ 10 вересня, 2018, 13:01
У Варшаві на нараду ОБСЄ прийшли активісти у футболках з написом #SaveOlegSentsov

На церемонію відкриття двотижневої наради ОБСЄ з огляду виконання зобов’язань держав-учасниць у людському вимірі у Варшаві активісти одягнули білі футболки з написом #SaveOlegSentsov.

Активісти стали в один ряд за президією, в якій сидять голова Постійної ради ОБСЄ, представник Італії при ОБСЄ Алессандро Аццоні, директор Бюро демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ Інгеборг Солрун Гісладоттір, члени національних делегацій, передає «Укрінформ».

Мовчазна акція викликала зацікавлення і схвальну реакцію з боку міжнародних делегацій.

Раніше посол України у Польщі Андрій Дещиця написав у Twitter, що на офіційному відкритті щорічної наради з людського виміру ОБСЄ у Варшаві громадські активісти провели акцію за звільнення українських політв’язнів у Росії.

 

Як повідомлялося раніше, у Варшаві розпочалася двотижнева нарада ОБСЄ, де йтиметься про виконання зобов’язань держав – учасниць у сфері дотримання прав і свобод людини. Участь в нараді беруть близько 1,5 тис. представників урядів і громадянського суспільства країн ОБСЄ і країн-партнерів.

Метою конференції є перегляд зобов’язань, які взяли на себе уряди країн-членів у сфері дотримання фундаментальних прав і свобод людини, демократії, толерантності і протидії дискримінації. Крім того, буде порушено питання свободи ЗМІ, прав мігрантів, подолання расизму та ксенофобії.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-21 01:26 :24