Новини » Світ 10 вересня, 2018, 17:01
У Торонто, в рамках кінофестивалю TIFF 2018 провели Український діловий сніданок

На найбільшому в Північній Америці, 43-му Міжнародному кінофестивалі у Торонто (TIFF 2018) Фонд Ігоря Янковського та Держкіно України вперше організували діловий сніданок зі слоганом «Ukraine Is Your Destination».

Подія, яка увійшла до офіційної програми індустріальної секції кінофестивалю, зібрала понад 50 українських та іноземних продюсерів і кінопрофесіоналів, повідомляє Держкіно.

Бізнесмен і меценат Ігор Янковський, вітаючи присутніх, наголосив, що його Фонд от уже більше шести років проводить різні події на світових кінофестивалях з метою просування вітчизняного кінематографа закордоном. І ця робота дає свій результат – завдяки нашим талановитим режисерам українські фільми представлені тепер практично на кожному великому міжнародному кінофестивалі. Не випадково, у конкурсні програми найбільшого в Північній Америці кінофестивалю в Торонто відібрані одразу два українські фільми – «Донбас» Сергія Лозниці та «Жінка на війні» Бенедикта Ерліґссона.

У ході презентації Голова Держкіно України Пилип Іллєнко презентував Україну як перспективного партнера для міжнародної співпраці, ознайомив присутніх з можливостями українського кінематографа та особливостями створення фільмів у копродукції з Україною. Гості Українського сніданку мали можливість переглянути відеоролики як уже знятих українських фільмів, так і тих, які перебувають на стадії виробництва. Також Голова Держкіно представив українських продюсерів і режисерів, які прилетіли до Канади і отримали можливість особисто розповісти про свої фільми.

Міжнародний кінофестиваль в Торонто триватиме до 16 вересня.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-22 16:33 :33