Новини » Світ 10 вересня, 2018, 18:27
У Польщі сформували нову дивізію і розмістять її на східному кордоні

Міністр оборони Польщі оголосив про збільшення військової присутності на сході країни із формуванням нового підрозділу збройних сил.

Про це йдеться у заяві на сайті відомства, повідомляє «Європейська правда».

«Я прийняв рішення про створення нового підрозділу Польської армії, командування якого буде розташована в Седльце. Новим командиром 18-ї механізованої дивізії буде бригадний генерал Ярослав Громадзінський», – сказав він.

Дивізія буде сформована з трьох бригад – двох існуючих, 1-ї бронетанкової та 21-ї бригади Підгальських стрільців, та однієї нової, яка буде невдовзі сформована.

«18-й механізована дивізія відповідатиме всім стандартам НАТО та буде готова до використання в рамках підкріплення союзників. Проте основним її завданням буде захист території Республіки Польща», – йдеться у повідомленні Міноборони.

Говорячи про ситуацію в галузі безпеки та завдання, що стоять перед польською армією, міністр Маріуш Блащак зазначив, що створення четвертої дивізії посилює східний фланг і зумовлене ​​оперативною потребою.

«2018 рік буде записаний в історії польської армії та історії міста Седльце. У цьому році ми зосереджуємо зусилля на створенні більш чисельної польської армії, оснащеної більш сучасним обладнанням та більш вбудованою в структури НАТО. Звідси й процес модернізації та подальші контракти, підписання контракту на купівлю комплексів Patriot та переговори щодо дуже великого контракту для армії», – сказав глава Міноборони.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-23 04:13 :52