понеділок, 10 вересня, 2018, 16:15 Львів
У Львові прикрили 24 незаконні АЗС: є кримінальні справи
Фото: УНІАН
Фото: УНІАН

Незаконні АЗС, які були виявлені у Львові і про які міська рада поінформувала ГУ ДФС у Львівській області, припинили свою роботу.

Про це інформує прес-служба ЛМР з посиланням на лист-відповідь ГУ ДФС.

«Підрозділами Г У ДФС у Львівській області в межах компетенції проводяться заходи направлені на протидію правопорушенням у сфері незаконної торгівлі нафтопродуктами, зокрема при наявності задукоментованих фактів реалізації нафтопродуктів, складаються протоколи про вивчення адміністративних правопорушень, а також за наявності достатніх підстав, вносяться відомості до ЄРДР про вчинення кримінальних правопорушень.

У межах повноважень фіскальною службою досліджується питання обігу неконтрольованої готівки від торгівлі на АЗС та відсутність реєстрації платника податків. Ці питання однаково стосуються як підпільних, так і легальних АЗС, а також інших суб’єктів господарювання, де відбувається торгівля за готівку (кіосків, аптек, магазинів, закладів харчування і торгівлі).

На території міста Львова та області створені тимчасові комісії з членів виконавчої влади та здійснюється фіксація, а у разі встановлення фактів функціонування АЗС і АГЗП з порушенням вимог чинного законодавства, вживаються заходи у межах компетенції.

За результатами роботи тимчасових комісій встановлено, що на даний час пункти несанкціонованої торгівлі пальним, які зазначені у литі, не функціонують, демонтовані, про що складено відповідні акти обстеження.

В межах операції «Акциз-2018» проведено відпрацювання 103 об’єктів на території м. Львова та області, на яких розміщені АЗС. У 24 випадках було задокументовано факт незаконної реалізації палива та, відповідно, складено 22 протоколи про вивчення адміністративних правопорушень та в ЄРДР зареєстровано 2 кримінальних провадження», – зазначено у листі-відповіді, який отримала Львівська міська рада.

Нагадаємо, на початку липня цього року Львівська міська рада скерувала листи у правоохоронні органи та інші державні структури щодо перевірки незаконного функціонування пунктів торгівлі паливно-мастильними матеріалами за адресами: вул. Кн. Ольги, 85, вул. Старознесенська, 157, вул. В. Великого, 50, вул. Богданівська, 11, вул. Пластова (тильна сторона АЗС «Укрнафти»), вул. Зубрицького, 7, вул. Зелена, 252. Ці заправні пункти виявили керівники районів під час проведення обстеження своїх територій.

Незважаючи на вказані звернення, реакція більшості відповідних компетентних органів стосовно функціонування несанкціонованих пунктів торгівлі паливно-мастильними матеріалами була відсутня. Більш того, відповідей на більшість звернень щодо перевірки вказаних фактів та притягнення винних осіб до відповідальності Львівська міська рада не отримала.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-22 15:15 :49