Новини » Регіони 10 вересня, 2018, 17:25
У Луцьку боржникам погрожують відключити воду і забрати субсидії

Споживачів, які мають заборгованість за спожиту воду в Луцьку, можуть позбавити субсидій і відключити від водопостачання.

Про це IA ZIK повідомили на КП «Луцькводоканал».

Відповідно до останніх внесених змін до постанови Кабміну № 848, органи соцзахисту не призначатимуть субсидію споживачам, які мають прострочену понад два місяці заборгованість за комунальні послуги. Величина заборгованості значення не має, фактом є несплата або часткова оплата нарахувань за будь-які два розрахункові періоди (календарні місяці) і не залежить від терміну її виникнення.

Сьогодні майже 12 тисяч споживачів КП «Луцькводоканал» мають протерміновану заборгованість за надані послуги з постачання холодної води та водовідведення.

Реєстр усіх без виключення боржників, які не розрахуються до 30 вересня 2018 згідно з проведеними нарахуваннями у попередніх періодах, КП «Луцькводоканал» надасть у відповідні органи соціального захисту для врахування ними в роботі під час розгляду справ на призначення субсидії.

Наявність заборгованості за послуги водопостачання та водовідведення зупиняє надання субсидії загалом.

Таким чином, непроведення своєчасної оплати поточних нарахувань в подальшому призведе до накопичення заборгованості та відсутності підстав для призначення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг та енергоносіїв на опалювальний період.

Окрім того, законодавством передбачено припинення надання уже раніше призначеної субсидії, якщо субсидіантом не сплачується вартість фактично спожитої послуги, яка перевищує розмір призначеної субсидії. Організацій, що надають житлово-комунальні послуги інформують про утворену заборгованість управління соціального захисту населення до 10 числа місяця, що настає за місяцем, в якому виникли такі обставини.

«І на останок доводимо до відома, що через порушення термінів оплати за надані послуги, КП «Луцькводоканал» будуть вживатися заходи щодо припинення надання послуг з водопостачання та водовідведення, стягнення заборгованості в судовому порядку з покладання на боржника усіх судових та виконавчих витрат», – повідомили на підприємстві.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-24 06:24 :19