Новини » Світ 10 вересня, 2018, 20:28
У Данії хочуть узаконити використання перцевого спрею для самозахисту

Датський уряд розробив законопроект, який пропонує легалізувати використання балончиків з перцевим аерозолем для самозахисту.

Про це повідомляє «Європейська правда», посилаючись на The Local.

Закон, у разі схвалення парламентом, дозволить жителям використовувати перцевий аерозоль, щоб захистити себе в будинку, наприклад, щоб запобігти вторгненню злочинців.

Перцевий аерозоль також може бути дозволений за межами будинку в деяких ситуаціях, наприклад, коли хтось став жертвою переслідування або, як вважається, стикається з конкретною загрозою нападу з боку екс-партнера або члена сім’ї.

За словами Міністерства юстиції, використання перцевого аерозолю буде дозволено тільки в надзвичайних ситуаціях. Міністерство зазначає, що законопроект дозволить людям відчувати себе вдома в більшій безпеці.

На початку цього року Данський поліцейський союз та Рада з попередження злочинності висловилися проти легалізації перцевого спрею, стверджуючи, що легалізація зробить більш імовірним, що спрей потрапить в погані руки.

Правоохоронці також висловлюють стурбованість тим, що під час домашнього вторгнення злочинці можуть відібрати перцевий спрей у домовласників і використати його проти них.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-23 01:23 :22