понеділок, 10 вересня, 2018, 13:46 Регіони
У Чернівцях Андрій Любка презентував новий роман «Твій погляд, Чіо-Чіо-сан»

У Чернівцях у рамках Міжнародного поетичного фестивалю Meridian Czernowitz письменник Андрій Любка презентував новий роман «Твій погляд, Чіо-Чіо-сан».

Про це повідомив власкор ІА ZIK.

«Твій погляд, Чіо-Чіо-сан» – це мадам Батерфляй, героїня опери. Перше побачення головних героїв відбувається саме в опері, де і зав’язується їхня історія. Ця історія має відголос в подальшому. Головний герой називає героїню Чіо-Чіо-сан, і навіть в телефоні її так записує», – розповів Андрій Любка на презентації.

У новій книжці Андрія Любки  за сюжетом  п’яний суддя на пішохідному переході збиває на смерть молоду жінку і уникає покарання. Але чоловік збитої – не з тих, кого можна купити чи залякати, він краще втратить усе, та помститься.

«Твій погляд, Чіо-Чіо-сан» – це психологічний трилер про сучасну Україну, де вартість людського життя вимірюється хабарами, а вбивці стоять у перших рядах на церковних службах.

«Три довгих роки я писав цей роман. Разом із героєм переслідуючи його ворога, западаючи з ним у депресії і радіючи його успіхам. Чому детектив? Щоб мені цікавіше було його писати, а читачам – читати», – зауважив А. Любка.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-19 14:35 :06