Новини » Суспільство 10 вересня, 2018, 16:31
Томіленко: Коли влада втратить сенс як спосіб збагачення, розсиплеться нинішня ієрархія
ZIK
ZIK

Сьогодні влада в Україні сприймається, як ресурс для збагачення. І коли похід у політику втратить сенс походу за статками, розсиплеться ієрархія медіа та штабістів. Адже насправді більшість людей не готові відповідально служити державі.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK висловив голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко.

Він вважає, що навіть на мажоритарних виборах в округах у виборців доволі коротка пам’ять. Наприклад, люди обрали депутата, який відразу ж забув про округ, а за півроку до виборів з’явились комп’ютерні класи та інше, і цього депутата переобрали.

«Варто розуміти, що демократія – це відповідальні громадяни. Це ж так само, як харчування. За великим рахунком, велика частина людей споживає багато шкідливої їжі, зловживає алкоголем. Так само частина людей не критично споживає інформацію, яку їй подають, не аналізує її», – розповідає голова Національної спілки журналістів.

Він переконаний, що нам потрібно будувати відповідальну державу. І коли йде мова про політичну рекламу в ЗМІ, варто говорити загалом про країну, адже медіа не є ізольованими.

«Сьогодні, на жаль, хвора і країна, хворий і політикум, відповідно медіа так само мають ці всі проблеми. Але я переконаний, що ми не повинні йти шляхом якихось жорсткіших заборон щодо політичної реклами, бо досвід України показує, що немає такої заборони, де не буде вигадана схема, щоб її обійти», – заявив Сергій Томіленко.

На його думку, ми повинні йти шляхом до того, що влада не має бути спокусою і джерелом збагачення.

«І коли похід у Верховну Раду чи Кабмін втратить сенс походу за збагаченням, за статками, відповідно розсиплеться вся ця ієрархія медіа, штабістів та інших. Бо, фактично, відповідально служити державі не готові більшість людей. А на сьогодні влада сприймається, як ресурс для збагачення», – підсумовує журналіст.

Нагадаємо, народний депутат Григорій Шверк розповів, що понад 65% громадян не цікавить, хто є власником телеканалів, які вони дивляться.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-21 23:40 :09