Новини » Регіони 10 вересня, 2018, 17:00
Протестувальники добилилися ремонту дороги Делятин-Яблунів на Прикарпатті

Сьогодні, 10 вересня, протестувальники з Делятина приїхали до Івано-Франківська з вимогою ремонту ділянки дороги Делятин-Яблунів. Весь день вони провели в кабінетах та коридорах облдержадміністрації, вимагаючи від чиновників терміново знайти гроші на ремонт їхньої дороги.

Про це повідомляє «Галицький кореспондент».

Перед головою ОДА Олегом Гончаруком поставили вимогу – знайти ще 20 мільйонів до 16:00. Не обійшлось без образ, матюків та провокацій.

За півтори години Гончарук, схоже, вирішив це питання. Станом на 16:15 він підписав розпорядження про включення ремонту дороги Делятин-Яблунів до переліку ремонтів доріг.

На це тепер повинні будуть передбачити 20 мільйонів гривень – хоча голова ОДА й говорив, що цих грошей немає. Єдиним виходом залишається забирати гроші з фінансування інших робіт на дорогах та мостах.

«За розпорядженням ми до попередніх 20 мільйонів додаємо ще 20, і це йде в Укравтодор. Мова йде про поточний і середній ремонт», – пояснив Олег Гончарук.

Юрист запевнив протестувальників, що після підписання цього розпорядження і проходження процедур надійдуть кошти. Сам ремонт почнеться не скоріше, ніж за 10-15 днів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-18 20:10 :04