Новини » Суспільство 10 вересня, 2018, 13:45
Порошенку подарували примірник газети «Тюремний Укроп»

Петрові Порошенку подарували примірник газети, таємно створеної українським військовим Олексієм Кириченком в Макіївській колонії. «Тюремний Укроп» – відтепер найдорожча для Президента газета.

Про це Петро Порошенко на писав у Фейсбуці.

«Примірник самвидаву, який отримав від Олексія Кириченка, – це свідчення незламності духу українців, які протистоять російській агресії. Газета зберігатиметься у моєму кабінеті, де її зможуть побачити дипломати та іноземні гості, які прибувають з візитом в Україну. Ми продовжуємо боротьбу та робимо все для звільнення українських заручників Кремля», – написав Петро Порошенко.

Олексій Кириченко у Фейсбуці написав, що під час візиту Петра Олексійовича Порошенка у Вінницю йому випала нагода подякувати Президентові за підтримку у оздоровленні його рідних та ті зусилля, які влада докладає для звільнення полонених. «Подарував Президенту України примірник газети, яку видавав у полоні, щоб підтримати наших хлопців. Сподіваюсь скоро побачити на волі Пантюшенко, Корінькова та Глондара»,– зазначив Олексій Кириченко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-21 18:28 :14