Новини » Львів 10 вересня, 2018, 9:05
Новопризначений голова Дрогобицької РДА взявся за відновлення будівництва Ролівської школи

Сьогодні, 10 вересня, у Дрогобицькому районі обіцяють відновити роботи на спорудженні Ролівської школи.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на відділ організаційної роботи, інформаційної діяльностіі та комунікацій з громадськістю апарату РДА.

Наприкінці минулого тижня Ролів відвідали голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич, голова бюджетної комісії Львівської обласної ради Олег Домчак, представники підрядника та обласна комісія в складі архітекторів та експертів, які провели обстеження фундаменту будівлі школи.

Йшлося про початок будівельних робіт та джерела фінансування. Відбулася зустріч з громадою. За результатами досягнутих домовленостей, будівельні роботи розпочнуться з понеділка, 10 вересня. Було визначено алгоритм ведення будівельних робіт і терміни фінансування.

7 вересня на будівельному майданчику проводились. роботи із звільнення фундаменту від металевих конструкцій.

Нагадаємо, 31 серпня голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич відвідав школу в Ролеві, оглянув діючі приміщення та поспілкувався з працівниками. Очільник району відзначив, що приміщення старої школи готове до початку навчання. 3 вересня в школі відбулася урочиста лінійка з нагоди Дня знань. Втім, за пропозицією громадських активістів села, навчальний процес не розпочався у зв’язку з тим, що не ведеться будівництво нової школи.

Питання Ролівської школи обговорювалося під час зустрічі голови райдержадміністрації Андрія Шевкенича з головою облдержадміністрації Олегом Синюткою, яка відбулася 4 вересня. Під час зустрічі було прийняте рішення про надання з обласного бюджету першого траншу для початку будівництва школи в розмірі 500 тис. грн. До кінця року фінансування об’єкта продовжиться (загальний обсяг складає 3,5 млн грн з коштів ДФРР та обласного бюджету).

Історія довгобуду сягає майже двох десятиліть. Замовником робіт виступало управління капітального будівництва обласної ради. Фінансування робіт проводиться за кошти ДФРР та обласного бюджету. У школі навчається біля 80 дітей.

,

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-24 13:04 :27