Новини » Політика 10 вересня, 2018, 21:25
Нардеп Луценко наголосив, що знищення залежності від Росії – це питання національної безпеки
ZIK
ZIK

Економічна ефективність пасажирських перевезень із Заходом буде набагато вищою, ніж від поїздів до Росії.

Про це заявив народний депутат України Ігор Луценко в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

Як повідомлялося, міністр інфраструктури Володимир Омелян пропонує обмежити пропуск через автомобільні та піші пункти на кордоні з Росією. Відтак людям, які або працюють на території країни-агресора, або хочуть відвідати її, наприклад, з туристичною метою, потрапити туди буде досить проблематично.

«Питання національної безпеки – це знищення залежності від Росії, а зокрема і в плані трудової міграції. Тобто якщо вже є потреба їздити на заробітки за кордон, то ми маємо стимулювати українців дивитися в бік Європи, а не Росії», – вважає Ігор Луценко.

На думку депутата, в довгостроковій перспективі має бути програма, яка запропонує українцям альтернативу Росії. Адже це країна-агресор, і українцям небезпечно знаходитися там.

«Запровадження візового режиму з Росією, передусім, стосується безпеки громадян в Україні, щоб сюди не приїжджали небезпечні гастролери і не скоювали замахи на відомих політиків і діячів. До того ж економічна ефективність пасажирських перевезень із Заходом буде набагато вищою, ніж поїздів до Росії», – підкреслив Ігор Луценко.

Нагадаємо, Міністерство інфраструктури України розробило комплекс контрзаходів, зокрема обмеження пасажирського сполучення з РФ, у відповідь на дії РФ із перешкоджання судноплавству в Азовському та Чорному морях. 

Раніше міністр інфраструктури Володимир Омелян анонсував нові обмеження у сполученні з Росією.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-20 02:48 :26