Новини » Львів 10 вересня, 2018, 10:01
На Стрийщині відкрили ще один сільський спортивний майданчик

З нагоди Дня фізичної культури і спорту у селі Райлів Стрийського району відбулося урочисте відкриття спортивного майданчика із тренажерним обладнанням.

Про це ІА ZIK повідомили у Стрийській райдержадміністрації.

Майданчик установили за сприяння голови Стрийської райдержадміністрації Василя Зубрицького та голови Стрийської районної ради Романа Козака в рамках реалізації обласної цільової програми «Спортивний майданчик 2016-2021 р.р.».

На цей проект з обласного бюджету було виділено 50 тис. грн. У відкритті спортивного майданчика взяли участь представники Стрийської райдержадміністрації, Нежухівської сільської ради та мешканці села. Після церемонії освячення, яку провів місцевий парох о.Микола Матвійчишак, урочисто перерізали символічну стрічку заступник голови Стрийської райдержадміністрації Оксана Мелень, голова Нежухівської сільської ради Михайло Яхван та маленькі представники Райлівської громади.

Відкриття тренажерного майданчика – важлива подія для Райлова. Незважаючи на те, що населення в селі становить всього 358 осіб, молодь тут надзвичайно активна. Футбольний клуб «Райлів» є чемпіоном ІІ ліги Стрийщини з футболу сезону 2017 року, зазначили у райдержадміністрації.

А після урочистої частини учасники художньої самодіяльності Народного дому села Нежухів виступили перед мешканцями Райлова з святковою концертною програмою.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 18:58 :51