Новини » Політика 10 вересня, 2018, 14:43
Львівський безпековий форум оголошує конкурс есе серед студентів

«Економіка війни чи війна економік» – такою буде провідна тема цьогорічного Львівського безпекового форуму, що відбудеться 24-26 жовтня у Львові.

Про це ІА ZIK повідомили сьогодні організатори заходу.

«Залежність, взаємозалежність та незалежність країн – загроза чи виклик для сучасного світового безпекового порядку. Економічні відносини з агресором і спільниками – гра на перемогу чи поразку? Як не продати незалежність в обмін на іноземні інвестиції?» – саме про це дискутуватимуть учасники форуму.

У ГО «Інститут Просвіти», яка є організатором заходу, зазначають: спікерами форуму стануть провідні експерти із більш ніж 10 країн світу, а саме з Грузії, Естонії, Молдови, Польщі, Німеччини, США, Канади та ін.

Новинкою цьогорічного Львівського безпекового форуму стане конкурс есе серед студентів ВНЗ України (віком 20-30 років) для участі в молодіжній секції форуму. Студентам пропонують висловитися на одну з обраних тем:

  • «Економіка війни чи війна економік»
  • «Залежність чи вразливість: як «Північний потік-2» змінює карту світу»
  • «Майбутнє окупованих територій в Східній Європі: шлях свободи чи єдності?»
  • «Оборона як сучасне поняття, ефективна модель армії для України»
  • «Асиметричні війни: критична інфраструктура як вразливість і сила»

Роботи разом з коротким резюме слід надсилати на адресу: lvivsf@gmail.com до 23 вересня 2018 року. Вичерпні вимоги до конкурсних робіт – на сайті «Інституту Просвіти».

Журі – а це організатори, авторитетні експерти-учасники та спікери форуму конкурсу – обере п’ять найкращих робіт. Їх і презентуватимуть на форумі під час молодіжної панелі «Як Україні стати світовим геополітичним гравцем в умовах загроз, що існують».

Довідка.

Львівський безпековий форум відбувається другий рік поспіль. Організатори ГО «Інститут Просвіти», Український католицький університет, «Інститут міста» та Львівська міська рада.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-22 00:10 :34