Новини » Політика 10 вересня, 2018, 17:49
Гройсман повідомив, чи ініціюватиме уряд заборону на балаклави
Фото: krymr.org
Фото: krymr.org

Правоохоронці мають достатньо правових важелів для того, щоб вимагати у людей, які прийшли на мирні акції та заходи із закритими обличчями, знімати балаклави й маски.

Про це сказав Прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час робочої поїздки в Одеську область, відповідаючи на запитання журналіста, чи ініціюватиме уряд на законодавчому рівні заборону закривати обличчя під час публічних акцій, передає «Укрінформ».

«Ми маємо все зробити для того, щоб на вулицях міст був порядок. Справжні герої балаклави не надягають, тому нам треба абсолютно чітко реагувати з точки зору закону. Сьогодні будь-який представник поліції може встановити особу і вимагати у неї зняти балаклаву», – сказав Гройсман.

За його словами, вносити змінити у чинне законодавство з цією метою не потрібно. «Не було ніякої потреби приймати законодавство, треба діяти по закону. І я вважаю, що закон дає можливості сьогодні захистити усіх мирних громадян чи то в Одесі, чи то в інших містах та регіонах України», – наголосив Прем’єр-міністр.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-21 13:54 :44