Новини » Регіони 10 вересня, 2018, 15:51
ГПУ розслідує оборудки із землею на Світязі
Озеро Світязь
Озеро Світязь

У Генпрокуратурі відреагували на звернення Волиньради щодо правомірності надання у власність громадянам земельних ділянок поблизу озера Світязь.

Про це IA ZIK повідомили у прес-службі облради.

ГПУ 23 серпня 2018 ініціювала апеляційний перегляд рішення господарського суду Волинської області, яким відмовлено у задоволенні позову Маневицької місцевої прокуратури в інтересах держави до головного управління Держгеокадастру у Волинській області, ТОВ «Терлан-Ком» про визнання незаконними наказів та витребування земельних ділянок.

Крім того, законність при відчуженні та оформленні права власності громадян на земельні ділянки, які перебували у державній власності, перевіряється у межах розслідування відразу трьох кримінальних проваджень. Хід досудового розслідування перебуває на контролі Генеральної прокуратури України.

«Разом з тим Генеральною прокуратурою України до уповноважених органів – Міністерства екології та природних ресурсів України, Державного агентства лісових ресурсів України, Державного агентства водних ресурсів України та Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру надіслано листи з пропозицією повідомити про встановлені порушення вимог чинного законодавства при відведенні земельних ділянок, які перебували у державній власності.

Після отримання інформації від уповноважених органів, за наявності підстав, буде вирішено питання про вжиття інших заходів щодо захисту інтересів держави», – повідомила облраду заступник Генерального прокурора Анжела Стрижевська.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-16 09:14 :53