понеділок, 10 вересня, 2018, 15:01 Політика
Експерт: Луценко може бути токсичним для політсили, яка його підтримуватиме
ZIK
ZIK

Генеральний прокурор Юрій Луценко уже неодноразово вносив до ВР подання на різних депутатів, однак потім не звітував про усі ці справи. Така поведінка та відсутність відповідної інформації ПОроджує у суспільстві недовіру не лише до правоохоронної, а й політичної систем. Тому на наступних виборах саме цей політик може завдати репутаційні збитки партії, яка його підтримуватиме.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» висловив політичний експерт Олександр Антонюк.

Коментуючи відсутність результатів розслідувань щодо нардепів, із яких зняли недоторканність, він наголосив: хотів би почути від Генпрокурора або хоча б від слідчих, на якому етапі зараз перебувають усі ці справи. Адже не слід забувати, що у нас бувають і «процеси заради процесу».

«Справді буває так, що відкривається підозра, знімають недоторканість, та людина насправді невинна. Адже такі моменти у нас також існують», – переконаний Антонюк.

Тому він наголосив: хочеться, щоб прокуратура хоча б повідомила, коли планують подати до суду справи проти нардепів, із яких зняли недоторканність.

«Адже, коли вже йде судова тяганина, увесь процес можна оцінювати по-різному. Однак, зі сторони правоохоронних органів мусять бути зроблені певні дії. Адже, якщо люди все ж таки невинні, хотілося б почути із уст Генерального прокурора якесь вибачення або ж, щоб він доповідав щодо цих процесів», – зазначив політексперт.

Адже, на його думку, за відсутності такої інформації і формується недовіра до правоохоронних інституцій та усієї політичної системи.

«Я ж не відкидаю, що більшість народних депутатів пов’язана між собою. Тут я не маю на увазі корупційні схеми, однак існує питання лобізму», – зауважив Антонюк.

На його думку, відсутністю таких дій Юрій Луценко сам «множить на нуль» свою політичну кар’єру.

«Мені складно уявити, як він сам себе позиціонуватиме на наступних виборах. Виникає і питання до команди, яка готова включити його у свій список чи підтримувати його політичну партію: чи це не буде той персонаж, який тягнутиме політичну систему, проект чи кандидата в президенти у мінус?», – підкреслив експерт.

Тож, за його словами, зараз від Луценка йде дуже багато гасел, однак за ними не бачимо жодних результатів.

«У нього багато виступів та інформаційної присутності. Однак його виступи та результати – не тотожні поняття», – переконаний Олександр Антонюк.

Як повідомлялось, у суботу, 8 жовтня, Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що планує внести ще одне подання до Верховної Ради щодо народного депутата, причетного до «знищення оборонної промисловості України».

Про якого саме політика йдеться, Луценко не уточнив, повідомивши лише, що нардеп може бути причетний до привласнення підприємств у Дніпрі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-22 19:21 :10