Новини » Світ 10 вересня, 2018, 17:55
Дії Молдови не сприяють успішній імплементації Угоди про асоціацію з ЄС, – Урсула Паллаш
Фото: DELFI
Фото: DELFI

Рішення Верховного суду Молдови про невизнання підсумків голосування на виборах мера Кишинева, а також відсутність транспарентності при ухваленні рішення вислати з країни турецьких громадян, порушують суперечать умовам імплементації Угоди про асоціацію з ЄС.

Таку думку висловила керівник відділу політичних і економічних відносин Делегації ЄС у Молдові Урсула Паллаш під час презентації Звіту про реалізацію Угоди про асоціацію «РМ - ЄС», повідомляє власний кореспондент Укрінформу в Кишиневі.

«Незважаючи на досягнуті результати у сфері реформування банківської системи і енергетичного сектору, обстановка в Молдові залишається складною і вона не сприяє успішній імплементації Угоди про асоціацію з ЄС», – відзначила Паллаш.

За її словами, спостерігається певний регрес в області дотримання принципів правової держави і верховенства закону. Зокрема, Паллаш нагадала про недавнє рішення Верховного суду Молдови про скасування підсумків голосування на виборах мера Кишинева, а також про нетранспарентність при прийнятті Молдовою рішення про відправлення з країни 7 турецьких громадян, що суперечить принципам поваги прав і свобод людини.

Особливу стурбованість вона висловила у зв'язку з відсутністю останнім часом відчутних результатів у розслідуванні справи про розкрадання понад мільярда доларів з банківської системи Молдови.

Паллаш звернула увагу і на те, що Молдова повинна приділяти більше уваги ефективності взаємодії влади країни з громадянським суспільством, що може істотно зміцнити демократичні принципи в країні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-26 04:17 :13