live
Новини » Світ 75

ООН: Через бомбардування у Сирії понад 30,5 тисячі осіб залишили свої будинки

Понад 30,5 тисячі мешканців північно-західної Сирії покинули свої будинки через бомбардування сирійських урядових сил і союзників.

Такі дані наводить Організація об’єднаних націй, передає «Громадське», посилаючись на Reuters.

«Станом на 9 вересня 30 542 особи перемістилися з північно-західної частини Сирії в інші райони по всьому Ідлібу», – повідомив представник Управління з координації гуманітарних питань ООН Девід Свонсон.

За його словами, 47% переміщених осіб знайшли тимчасовий притулок у спеціально облаштованих таборах для біженців, 29% отримали притулок у родичів, 14% оселилися у стихійно створених таборах, ще 10% – в орендованих помешканнях.

За попередньою інформацією, в Ідлібі та в сусідніх провінціях Хама, Латакія і Алеппо на підконтрольних сирійській опозиції територіях зараз проживає близько 2,9 мільйонів людей.

Також координатор з надзвичайних ситуацій Університету Північної Ірландії заявив, що військовий напад на Ідліб може спровокувати найгіршу гуманітарну катастрофу 21 століття, і його треба уникнути.

Як відомо, понад півмільйона людей загинули і 11 мільйонів були змушені покинути свої будинки за 7 років війни.

Російські та сирійські бойові літаки відновили бомбурдування минулого тижня.

Нагадаємо, Президент Сирії Башар Асад затвердив використання газоподібного хлору в Ідлібі – останньому великому оплоті повстанців, які виступають проти його правління.

Loading...
Loading...
Loading...