Новини » Львів 10 вересня, 2018, 17:14
Австрійське бюро у Львові запрошує на святкування свого 20-річчя

17 вересня 2018 року з 12:30 – 19:00 Австрійське бюро кооперації у Львові святкує своє 20-річчя та відкриття нового центру здачі Австрійського мовного диплома у Львові при Львівському національному університеті імені Івана Франкатому, тому запрошує усіх охочих на урочистості у Львівському національному університеті ім. Івана Франка.

Про це повідомляє керівник Представництва австрійської служби академічних обмінів у Львові та аташе з питань науки та освіти Посольства Австрії у Києві Андреас Веннінгер.

Австрійське бюро кооперації у Львові, з 2010 року Представництво австрійської служби академічних обмінів у Львові, засноване в серпні 1998 року при Львівському національному університеті імені Івана Франка святкує 17 вересня (понеділок) 2018 року своє 20-ліття.

Програма заходу включає:

  • 12:30 – Зустріч гостей святкування з ректором Львівського національного університету імені Івана Франка, проф. Володимиром Мельником в ректораті та підписання угоди між Львівським національним університетом імені Івана Франка, Австрійським мовним дипломом (ÖSD) та Австрійською службою академічних обмінів (OeAD), спільне фото.
  • 13:00 – Святкування 20-ліття Австрійського бюро кооперації у Львові у Дзеркальній залі:

Проф. д-р Володимир Мельник, ректор

Маґ. Герміне Поппеллер, посол Австрії, Австрійське посольство у Києві

Д-р Якоб Каліче, генеральний секретар Федерального міністерства освіти, науки та дослідження (BMBWF)

Посол д-р Тереза Інджайн, керівник культурно-політичного відділу Федерального міністерства Європи, інтеграції та закордонних справ (BMEIA)

Д-р Штефан Цотті, керівник Австрійської служби академічних обмінів (OeAD)

Д-р Володимир Сулим, декан факультету іноземних мов

Маґ. Томас Реш, місто Відень

Маґ. Андреас Веннінгер, керівник Представництва австрійської служби академічних обмінів у Львові, аташе з питань науки та освіти Посольства Австрії у Києві

  • 15:00 – Відкриття нового центру здачі Австрійського мовного диплома у Львові при Львівському національному університеті імені Івана Франка та представлення команди цього центру (аудиторії 240-243):

Маґ. Андреас Веннінгер, керівник Представництва австрійської служби академічних обмінів у Львові, аташе з питань науки та освіти Посольства Австрії у Києві, заступник керівника нового центру здачі Австрійського мовного диплома у Львові

Маґ. Бріґітте Міттереґґер, керівник Австрійського мовного диплома (ÖSD) у Відні

Проф. д-р Алла Паславська, завідувач кафедри міжкультурної комунікації та перекладу, президент Асоціації українських германістів, керівник нового центру здачі Австрійського мовного диплома у Львові

  • 16:00 – Екскурсія на шляху до «Віденської кав’ярні»
  • 17:00 – Святкування у «Віденській кав’ярні» (проспект Свободи,12): показ мультимедійної презентації 25-ліття австрійсько-української співпраці.

Детальніша інформація та підтвердження присутності:

Австрійське бюро кооперації у Львові, ел. пошта: oek@lnu.edu.ua, тел: +38 032 261 59 76.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-24 00:48 :51