Новини » Події 10 вересня, 2018, 16:41
12 вересня розпочнеться суд у справі танкових двигунів Львівського бронетанкового заводу
Львівський бронетанковий завод. Фото: bloomberg.com
Львівський бронетанковий завод. Фото: bloomberg.com

12 вересня у Солом’янському районному суді Києва розпочнеться розгляд кримінального провадження проти директора Львівського бронетанкового заводу та інших фігурантів справи щодо розкрадання коштів при закупівлі двигунів до танків.

Про це у Фейсбуці повідомила голова Громадської ради при СБУ у Львівській області Галина Янко.

Як повідомила Г.Янко, засідання відбудеться 12 вересня о 16.30 в Солом’янському районному суді м. Києва, за адресою вул. Полковника Шутова 1.

За інформацію НАБУ і САПУ, Львівський бронетанковий завод закупив 40 двигунів до танків серії Т-72. В документах написали, що двигуни 1-ї категорії, тобто нові, але виявилося, що це не так, і двигуни вже були у вжитку.

«У документах вони писали, що двигуни нові, однак, як з’ясовано слідством – зовсім не нові, рік їхнього випуску коливається від 70-х до 80-х років. Двигуни в 2008 році за програмою Кабінету Міністрів були визначені як надлишкове майно Міністерства оборони, і фірмою «Укрінмаш» були реалізовані на внутрішньому ринку України як надлишкове майно Міністерства оборони за ціною 24 тисячі 750 гривень. Ці двигуни десь зберігалися, і в 2015 році через ряд підставних фірм були реалізовані на Львівському бронетанковому заводі, а потім Львівський бронетанковий завод реалізував їх вже за ціною 680 тисяч гривень. Гарна оборудка, правда? А якщо врахувати, що у нас в країні війна, і наші хлопці гинуть, а хтось з «мародерів» наживається на житті наших захисників», – зазначила Г.Янко.

3 серпня мало відбутися перше підготовче засідання у справі Львівського бронетанкового заводу «справа танкових двигунів». Розслідування тривало понад два роки і в липні поточного року справа скерована до Солом’янського районного суду м. Києва для розгляду по суті. П’ять обвинувачених, 12 адвокатів (стільки прийшло, однак це точно не всі, які приймали участь на досудовому слідстві). Слухається колегіально.

«2 серпня один з обвинувачених «захворів».... Перенесли на 12 вересня, і є підозра що справу затягуватимуть і надалі. А з медійників тоді був тільки журналіст одного телеканалу», – додала Г.Янко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-22 16:08 :27