Новини » Події 9 вересня, 2018, 20:45
Україна «глушить» пропаганду ОРДЛО у 180 населених пунктах Донбасу

Завдяки останнім напрацюванням наших військових і волонтерів з’явилася система « серпанок», яка блокує телеканали ОРДЛО. «Серпанок» вже покриває 180 населених пунктів поблизу лінії зіткнення.

Про це повідомила перший віце-спікер Верховної Ради, представник України в гуманітарній підгрупі щодо врегулювання ситуації на Донбасі Ірина Геращенко.

За її словами, Донецька 300-метрова телевежа була посилена російськими кураторами новими передавачами і системами, й майже 20 російських пропагандистських каналів і ТБ- помийок бойовиків були присутні в мережах прифронтових міст і селищ.

Завдяки останнім напрацюванням наших військових і волонтерів з’явилася система «серпанок», яка блокує телеканали ОРДЛО. «Серпанок» вже покриває 180 населених пунктів поблизу лінії зіткнення.

Також було знайдено спосіб блокувати й ворожі FM- станції. «Тепер фани і користувачі помиєчних російських і «рєспублєканських» ТБ і радіо залишаться без цієї отрути. Краще пізніше, ніж ніколи.... Й це дуже важливий крок в умовах інформаційної війни», – завила вона.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-23 06:54 :14