Новини » Події 8 вересня, 2018, 22:55
В отруєних районах Херсонщини до медиків звернулося понад 20 осіб
ZIK
ZIK

Станом на 16.00 7 вересня до закладів охорони здоров’я Чаплинського та Каланчацького районів звернулося 23 особи, з них дітей – 10. З них 15 осіб мали назофарингіальні симптоми ( 5 дітей); висип на шкірі – 8 осіб (5 дітей).

Про це повідомляє Херсонська ОДА.

У дитячу обласну клінічну лікарню госпіталізовано 4 дитини, з яких 2 з проблемних територій.

Підготовлено наказ по Департаменту охорони здоровя від 07.09.2018р.№ 729 щодо цілодобового медичного спостереження за дитячим населенням.

Разом з тим 5 вересня представниками ДУ «Херсонський ОЛЦ МОЗ України відібрано проби повітря. За результатами лабораторних досліджень вміст сірководню та кислоти сірчаної не перевищує гранично допустимих концентрацій.

ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області відібрано проби питної води, грунту та овочів, фруктів. За результатами проведених Херсонською регіональною державною лабораторією ім. Л.С. Ценковського ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області лабораторних досліджень встановлено:

- змиви з овочів та фруктів не відповідають нормам за показниками токсичності вільного діоксиду сірки;

- проби грунту не відповідають вимогам за показниками токсичності;

- проби питної води за вмістом токсичних елементів та фізико-хімічних показників відповідають ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

Також 6 вересня спеціалістами обласного лабораторного центру відібрано проби повітря на КПВВ «Каланчак» біля вітряків, с. Червоний Чабан – південно-східна окраїна, КПВВ «Чаплинка». За результатами лабораторних досліджень вміст сірководню та кислоти сірчаної не перевищує гранично допустимих концентрацій.

Нагадаємо, на півночі окупованого Криму в Армянську стався викид невідомої речовини в атмосферу, через що утворився маслянистий наліт на дахах будинків і листі дерев.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-19 20:14 :48