Новини » Львів 8 вересня, 2018, 19:37
У Львові відбулась акція за перехід міста на відновлювані джерела енергії
У Львові відбулась акція за перехід міста на відновлювані джерела енергії
У Львові відбулась акція за перехід міста на відновлювані джерела енергії

Сьогодні у Львові відбулась акція під час якої екологічні активісти спонукали використовувати відновлювану енергію взамін викопному паливу.

Активісти організували акцію за перехід міста на 100% відновлюваних джерел енергії (ВДЕ) у рамках всесвітньої кліматичної мобілізації «Дій за клімат!».

Головним стимулом організації акції є встановлення діалогу з місцевими органами влади щодо адаптації міста до зміни клімату шляхом використання відновлюваних джерел енергії як основних джерел енергії та припинення використання викопного палива, унаслідок використання якого змінюється загальний екологічний стан Землі.

«Все, що відбувається довкола нас, є прямими наслідками діяльності людини. Ми стали зачинателями прогресу колись, коли почали добувати копалини з надр Землі. Але ми не втратили можливість робити ці зміни і сьогодні — перейти на відновлювані джерела енергії, зменшивши шкоду, яку ми завдаємо довкіллю. Саме тому лекторій у Львові допоможе нам зрозуміти, що відбувається, як на різних рівнях ми можемо повпливати на ці зміни, а вже потім публічно висловити свої погляди, підписавши листівки з вимогами до влади міста перейти на ВДЕ», — коментує організаторка кліматичної акції у Львові Діана Попфалуші, координаторка ГО «За ЕКОрозвиток».

Акція у Львові стартувала з кліматичного лекторію, який розпочався о 15:00 у приміщенні Інституту міста/ Лекторій відбувся у форматі 10−15 хвилинних спічів з дискусіями щодо особливостей адаптації міста до зміни клімату з боку різних галузей.

Після лекторію акція продовжилась перед Ратушею, де активісти збирали підписи від містян під листівками за перехід міста Львова на 100% ВДЕ. Закінченням акції стала передача підписаних листівок представникам мерії.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-19 01:24 :21