Новини » Світ 8 вересня, 2018, 21:57
У Грузії заявки на участь у президентських виборах подали 50 кандидатів

У Центральній виборчій комісії Грузії завершилася процедура подачі кандидатами заявок для участі в запланованих на 28 жовтня президентських виборах – заявки на участь у виборах подали близько 50 кандидатів.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Відповідно до подальших процедур, кандидати в президенти повинні до 18 вересня передати до ЦВК підписи понад 25 тисяч громадян, які їх підтримують. Після цього, до 28 вересня в ЦВК офіційно будуть зареєстровані кандидати у президенти.

У ЦВК відзначили, що на сьогоднішній день офіційно зареєстровано чотири кандидати в президенти.

Правляча партія «Грузинська мрія» не представила свого кандидата для участі у виборах. За заявою лідерів партії, таке рішення було прийнято «для розвитку і поглиблення демократичних процесів». Зокрема, правляча партія має конституційну більшість в парламенті та більшість в органах місцевого самоврядування. «Грузинська мрія» сформувала уряд і участь в президентських виборах її кандидата означало б його беззастережну перемогу в них.

Напередодні лідер грузинської опозиційної партії «Демократичний рух – Єдина Грузія», екс-спікер парламенту Ніно Бурджанадзе заявила про відмову брати участь у президентських виборах, назвавши їх «фарсом».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-24 06:51 :15