субота, 8 вересня, 2018, 14:55 Світ
У Франції офіційно зареєстрували чергове «представництво ДНР»

У французькому Провансі офіційно зареєстрували нову «асоціацію», що називає себе представництвом у Франції «поки що не визнаної» «ДНР».

У французькому Провансі офіційно зареєстрували нову «асоціацію», що називає себе представництвом у Франції «поки що не визнаної» «ДНР».

Про реєстрацію пише "Лівий Берег".

За даними видання, організація була створена, щоби виключити можливість закриття іншого «представництва ДНР», діяльність якого оскаржував французький уряд.

Інформацію про відкриття нової організації, що ставить за мету просування інтересів контрольованої Росією «республіки», підтверджують офіційні урядові ресурси, що є у розпорядженні «Європейської правди».

Організація за назвою «Асоціація представництво Донецької народної республіки у Франції» була зареєстрована 6 серпня. 18 серпня повідомлення про її реєстрацію опублікувало офіційне урядове видання. Організація зареєстрована у передмісті Марселя, містечку Лансон-Прованс. Статутною метою у свідоцтві про реєстрацію зазначено «розвиток дружби та солідарності між французьким народом та народом Донецької Народної Республіки, встановлення справедливого та міцного миру на Донбасі на основі визнання національних прав народу ДНР на основі міжнародного права»

Як відомо, від минулого року у Франції вже діє аналогічна організація, зареєстрована у іншому передмісті Марселя за назвою «Офіційне представництво ДНР». Нову асоціацію, виходячи з її опису та зазначеного «офіційного сайту», створено тією ж групою людей, що і попереднє «представництво».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-18 01:11 :15