Новини » Економіка 8 вересня, 2018, 6:10
Гройсман: За два тижні повідомимо про результати перемовин з МВФ
Соцмережі
Соцмережі

Економіка зростає, але Україна має борг, який сама не може виплатити, тому треба виходити на зовнішні ринки, перекредитовуватися та співпрацювати з МВФ, про результати переговорів з яким буде відомо за два тижні.

Про це у Тwitter повідомив Прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

«Нас закинули в серйозну боргову яму. Очевидно, що економіка зростає, але у нас на плечах такий борг, який ми самі не можемо виплатити. Треба виходити на зовнішні ринки, перекредитовуватися, зменшувати відсотки», – заявив він.

Гройсман додав, що він перший за те, аби зменшувати ціни на ресурси.

«Але невиконання вимог поставить Україну на межу дефолту. Ми хочемо кризи? Я не кризовий прем’єр, я антикризовий. Я зроблю все аби захистити людей, знизити інфляцію», – зауважив він.

Прем’єр-міністр зазначив, що раніше меморандум з кредиторами підписували і не виконували обіцяне, а це підірвало довіру до України.

«Я мушу вирішувати це питання. Місія МВФ приїхала. Ми працюємо, у нас конструктивні відносини. За два тижні повідомимо про результати перемовин», – наголосив Гройсман.

Він також закликав українців бути вимогливими до обіцянок політиків і чиновників.

«Розповідати про те, чого немає – можуть всі. Наша задача – робити реальні справи. Будувати дороги, відкривати нові дитячі садочки, ремонтувати лікарні», – зазначив Прем’єр.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-19 08:53 :01