Новини » Економіка 7 вересня, 2018, 13:36
«Зупинити жадібні виплати»: Гройсман заявив про перегляд контрактів у «Нафтогазі»
НАК «Нафтогаз». Фото: rbc.ua
НАК «Нафтогаз». Фото: rbc.ua

Контракти із менеджментом «Нафтогазу» потрібно переглянути, щоб встановити «нормальні, а не космічні» зарплати.

Про це сьогодні під час Години запитань до уряду під час сесійного засідання ВРУ, яке транслює телеканал ZIK, заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Голова уряду, відповідаючи на запитання обранців щодо премій керівництву НАК «Нафтогаз України», погодився, що із «надмірними» виплатами потрібно навести лад.

«Нафтогаз» – це компанія, яка не має прямого управління від уряду України. Відповідно, до норм корпоративного управління, у них є незалежна наглядова рада, у них є закони, за якими вони працюють. Але я згоден з тим, що надмірні зарплати і надмірні премії – із цим треба навести лад. Тому перше рішення уряду – зупинити ті шалені, я би сказав, жадібні виплати, які намагались провести по «Нафтогазу». Таке рішення ухвалене і суми обмежені, тому  жодних 45 мільйонів вони не отримували», – наголосив очільник уряду.

Володимир Гройсман додав, що потрібно переглянути всі контракти, коли вони закінчуються, і встановити «нормальні, а не космічні» зарплати.

«Хочеш працювати на державу? Працюй, отримуй достойну заробітну плату, отримуй високу заробітну плату, але не захмарну», – заявив Володимир Гройсман.

Як повідомляли раніше, «Нафтогаз» виплатить 41 співробітнику $46 млн премії за перемогу у Стокгольмському арбітражі. Сума, яку компанія вирішила виплатити своїм співробітникам, становить 1% від суми виграшу в арбітражі (4,6 мільярди доларів) та складе 46,3 мільйони доларів. При цьому преміювати вирішили 41 особу, яка «прямо чи опосередковано внесла значний вклад у досягнення результату».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-25 13:24 :12