Новини » Політика 7 вересня, 2018, 18:32
Журналіст Луканов назвав Пушиліна «клоуном, який перейменує «ДНР» на «МММ»
ZIK
ZIK

Про Дениса Пушиліна не можна говорити, як про самостійну фігуру – це звичайний клоун. Першим указом він перейменує «ДНР» на «МММ».

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив журналіст Юрій Луканов.

Як уже повідомлялося, самопроголошена «ДНР» призначила тимчасовим виконувачем обов’язків ватажка «ДНР» Дениса Пушиліна. Він є головою так званої «Народної ради «ДНР» та представником терористів у контактній групі в Мінську.

«Звичайно, що про Пушиліна не можна говорити, як про самостійну фігуру – це як звичайний клоун. Я тепер жартую, що першим указом він перейменує «ДНР» на «МММ». Думаю українці пам’ятають, що була така фейкова грошова структура, яка грабувала довірливих громадян, і Пушилін був її представником», – нагадав пан Луканов.

На його думку, другим указом він призначить фейкового прем’єр-міністра.

«Другим указом він призначить прем’єр-міністром Льоню Голубкова. Це був такий рекламний персонаж цього «МММ». Тому що кожен розуміє, що це цілком фейкова республіка. Навряд чи ми зможемо зрозуміли логіку розгортання росіянами зброї на Донбасі. Можливо, вони справді задумають почати якусь війну. Якщо підходити раціонально, то навряд чи вони таке зроблять, бо Україні вдалося об’єднати всю світову спільноту на свою підтримку. Я припускаю, що це гра на нервах, хоча нашій розвідці слід бути уважній», – зазначив журналіст.

Водночас, на переконання пана Луканова, призначення бойовиками виборів свідчить про те, що Росія порушує Мінські угоди.

«У Мінських угодах сказано, що буде виведено всі збройні формування. Замість того, аби передати територію під контроль України і провести вибори за українським законодавством, вони легітимізують «ДНР», – констатував Юрій Луканов.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-25 06:29 :32