live
Новини » Політика 1976

Журналіст Бойко розповів, як Янукович ховався від слідчих у Карлових Варах

ZIK
загрузка...
загрузка...

Коли Віктора Януковича стали розшукувати за підробки постанов суду про скасування його судимостей, він зразу вилетів у Карлові Вари. Було вивезено також дівчину, яка підробляла ці постави.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив журналіст Бойко.

Як повідомлялося, екс-президента Віктора Януковича викликають в Оболонський районний суд Києва для участі в судових дебатах у справі про державну зраду на 13, 14, 17 і 18 вересня. Текст відповідної повістки в середу опублікований у газеті «Урядовий кур’єр».

«Відносно Віктора Федоровича, я точно знаю, що не без моєї подачі, він перебував у Карлових Варах. Тому що тодішній прокурор Донецької області Олексій Баганець порушив кримінальну справу за фактом підробки легендарних постанов президії Донецького обласного суду про начебто скасування його судимостей», – зауважив журналіст.

За його словами, він підказав допитати Віктора Федоровича чи його дійсно реабілітували, як пані Герман розповідала.

«Стали його розшукувати, а Янукович зразу на літак і вилетів у Карлові Вари. Вони вивезли також дівчину, яка підробляла ці постанови. Це була помічниця голови обласного суду. Хоч вона була вагітна, тим не менш її вивезли, щоб неможливо було допитати, бо встановили за почерком, хто підробляв», – пригадав гість програми.

Loading...
Loading...
Loading...