Новини » Львів 7 вересня, 2018, 14:14
Врятувати безпритульних тварин: у Львові відбудеться благодійна виставка-аукціон
Фото: твойгород.com
Фото: твойгород.com

У кінці вересня у Львові відбудеться благодійна виставка-аукціон «Руки милосердя». На виставці презентують ранні роботи львівської художниці Аделії Мирончук.

Благодійна виставка – продаж спрямована на підтримку Громадської організації «Львівське товариство захисту тварин» та Притулку Милосердя. Організатори події – Аделія Мирончук та Жіноче Християнське Марійське товариство «Милосердя». На виставці будуть представлені ранні роботи Аделії, котра дарує свої картини на благодійність. Картини вражають дитячою щирістю та безпосередністю, барвами, фантазією та теплотою, пише lviv1256.com.

«Ще з самого дитинства я дуже любила тварин, їх часто малювала, і просила батьків дозволити завести хоч якогось улюбленця. Мені дозволили – ми взяли з вулиці маленького кволого котика. Як це було чудово спостерігати, як він перетворюється в розкішну вдячну та віддану кицю. Тоді я зрозуміла, що буду допомагати беззахисним тваринкам. Також я хотіла допомагати тваринам,та побудувати притулок, але коли я підросла, зрозуміла, що на таку велику справу потрібно буде дуже-дуже багато коштів. Тоді в мене виникла ідея – організувати виставку моїх дитячих робіт на благодійній основі, для тварин», – розповіла Аделія Мирончук.

22-23 вересня о 16.00 годині за адресою вул. Руська, 10 розпочинається аукціон. З 24 по 30 вересня відбуватиметься виставка-продаж 40 картин Аделії Мирончук. Вхід вільний.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-22 05:04 :49